Ubezpieczenie Twój Portfel

Produkt wycofany ze sprzedaży

"Niedawno mojej przyjaciółce skradziono nową torebkę wraz z całą jej zawartością: portfelem, gotówką, kartą do bankomatu i dokumentami…"

"Ostatnio mój znajomy wybierał się za granicę na koncert. Niestety miał wypadek i nie mógł skorzystać ani z biletu lotniczego, ani z biletu na koncert..."

Gdyby mi się to przytrafiło nie martwiłbym się – bo mam ubezpieczenie „Twój Portfel”.

Nieautoryzowane użycie karty debetowej, kradzież torebki czy portfela, niemożność skorzystania z biletów na wydarzenie kulturalne lub komunikacyjnych. Nie pozwól, aby te niespodziewane problemy zakłóciły Twój spokój, wybierając ubezpieczenie „Twój Portfel”.

"Twój Portfel" dostępny jest w dwóch wariantach, abyś w łatwy sposób mógł dopasować ochronę jakiej potrzebujesz do Twojego stylu życia:

Twój Portfel Standard

Wybierając wariant Standard chronisz swój portfel wraz z kartą debetową i dokumentami osobistymi.

Twój Portfel Premium

Wybierając wariant Premium zabezpieczasz nie tylko swój portfel wraz z kartą debetową i dokumentami. Dodatkowo obejmujesz ochroną także swoją torebkę, gotówkę znajdującą się w portfelu lub w torebce, a także bilety komunikacyjne (np. lotnicze) lub na wydarzenie, na wypadek, gdybyś nie mógł z nich skorzystać.

Ubezpieczane ryzyka:

  • – Nieautoryzowane użycie karty debetowej w wyniku kradzieży, kradzieży z włamaniem lub rozboju
  • – Utrata gotówki pobranej z bankomatu
  • – Kradzież, kradzież z włamaniem lub rozbój dotyczące dokumentów, okresowych biletów miesięcznych i portfela.
  • A dodatkowo w wariancie Premium: Kradzież, kradzież z włamaniem lub rozbój dotyczące, torebki i gotówki przechowanej w portfelu lub w torebce

Świadczenia w przypadku wystąpienia zdarzenia ubezpieczeniowego (dla obu wariantów):

W przypadku kradzieży, kradzieży z włamaniem, rabunku wypłacimy Ci kwotę świadczenia w wysokości poniesionej przez Ciebie straty (maksymalna wysokość świadczenia do każdego ryzyka jest określona w OWU).

Dokumenty do pobrania:

  • – Aby przejść do strony z dokumentami kliknij tutaj.