Ubezpieczenie Codzienna Ochrona

Produkt wycofany ze sprzedaży

„Niedawno mojemu przyjacielowi skradziono aparat fotograficzny. Bardzo się martwił, bo to był kosztowny sprzęt. Gdyby mi się to przytrafiło nie martwiłbym się – bo mam ubezpieczenie.“

Nieautoryzowane użycie karty debetowej, uszkodzenie telefonu lub kradzież portfela – wielu z nas przynajmniej raz w swoim życiu doświadczyło nieprzyjemnych skutków tych zdarzeń. Nie pozwól, aby te niespodziewane problemy zakłóciły Twój spokój. Chroń swoje codzienne przedmioty wybierając ubezpieczenie „Codzienna Ochrona“.

„Codzienna Ochrona“ dostępna jest w dwóch wariantach, abyś w łatwy sposób mógł dopasować ochronę jakiej potrzebujesz do Twojego stylu życia:

Codzienna Ochrona Standard

Chcemy chronić Twój budżet przed nieprzewidzianymi wydatkami. Dlatego oferujemy Ci ubezpieczenie, które pokryje koszty utraty Twoich dokumentów osobistych, kluczy do domu i samochodu, pieniędzy, zakupów oraz urządzeń elektronicznych takich jak telefon czy tablet. W wariancie Standard otrzymujesz realne świadczenia za rozsądną cenę.

Codzienna Ochrona Premium

Wybierając wariant Premium zabezpieczasz nie tylko swoje dokumenty, klucze, pieniądze czy zakupy. Dodatkowo obejmujesz ochroną także urządzenia przenośne Twoje i Twojej rodziny, ponieważ oprócz tabletu i telefonu zyskujecie ochronę także dla np.: laptopa, czytnika e-booków, mp3, GPS czy też przenośnej konsoli do gier. Jesteście zabezpieczeni i możecie aktywnie korzystać ze wszystkich swoich urządzeń, tak jak lubicie.

Ubezpieczane ryzyka:

  • – Nieautoryzowane użycie karty debetowej w wyniku kradzieży, kradzieży z włamaniem lub rozboju
  • – Utrata gotówki pobranej z bankomatu
  • – Kradzież, kradzież z włamaniem lub rozbój dotyczący dokumentów, kluczy domowych, kluczyków samochodowych, portfela i tablic rejestracyjnych
  • – Kradzież, kradzież z włamaniem, rozbój lub przypadkowe uszkodzenie zakupionych towarów
  • – Nieuprawnione użycie karty SIM/USIM po utracie telefonu w wyniku kradzieży z włamaniem lub rozboju
  • – Kradzież z włamaniem, rozbój lub przypadkowe uszkodzenie telefonu komórkowego (także smartphone’a) oraz tableta
  • A dodatkowo w wariancie Premium: laptopa, czytnika e-booków, mp3, mp4, GPS, przenośnej konsoli do gier, urządzenia do robienia zdjęć i filmów, dyktafonu, drukarki kieszonkowej, netbooka

Świadczenia w przypadku wystąpienia zdarzenia ubezpieczeniowego (dla obu wariantów):

W przypadku kradzieży, kradzieży z włamaniem, rabunku wypłacimy Ci kwotę świadczenia w wysokości poniesionej przez Ciebie straty (maksymalna wysokość świadczenia do każdego ryzyka jest określona w OWU).

Jeśli Twoje urządzenie lub zakupiony towar zostanie przypadkowo uszkodzony, zorganizujemy naprawę albo otrzymasz nowy sprzęt lub po prostu wypłacimy Ci odszkodowanie.

Dokumenty do pobrania:

  • – Aby przejść do strony z dokumentami kliknij tutaj.